Sázení na Habrově u Chrudimě

Akce Příroda
víkendovka
Datum
Místo Habrov u Chrudimě
Věk 4 - 90 let
Začátek akce
Cena bez poplatku
Kontaktní osoba Tibor
775012157
zelenydum@brontosaurus.cz
Web akce: facebook.com

Co na nás čeká

Ahoj, o víkendu 12.-13.10. budeme sázet ovocné dřeviny, staré i místní odrůdy v přírodní rezervaci Habrov u Chrudimě, s týmem tábora NAOSTRO. Tábor se tu uskutečnil po delší době a lokalita Habrov se dostala do příběhů nadšení, kdo byl na 45. narozeninách Brontosaura, tak určo ví :-) .

Co, kde a jak

Sázení proběhne ve starých sadech v přírodní rezervaci Habrov. Z odrůd to budou především staré a krajové odrůdy, švestek, hrušní, třešní, višní a myrobalány. Nářadí a rukavice budou zajištěny. Přijít můžete už v pátek 11.10., akce začne večer v klubu Agora, jinak budeme rádi když přijede i na chvilku kdykoliv o víkendu. Přespání a občerstvení bude zajištěno v budově. :-) Spacáky a karimatky s sebou a samozřejmě dobrou obuv a oblečení. Akci zajišťuje Klub Hnutí Brontosaurus Zelený dům, a účastnit se budou další lidé z Topole a hnutí Brontosaurus,s týmem NAOSTRO. Budeme moc rádi, když nám na chvilku přijdete pomoct, např. na 1 den. Fb informace zde: https://www.facebook.com/events/371165933828184/?notif_t=plan_admin_added¬if_id=1570027601697307 Kontakt: 775 012 157

Dobrovolnická pomoc

Smysl to má, jde o výsadbu starých a krajových odrůd ovoce a současně o obnovu starého sadu. Byl letos vidět i v rámci příběhů nadšení.

Malá ochutnávka

Budeme třeba i připravovat další ročník NAOSTRO. Seznámíme se s podzimem na Habrově, nebude příliš velká organizace, hlavní červenou nití bude samotné sázení, vycházka a procházka přírodou z Chrudimě na Habrov, poznání starobylého královského věnného města, kde budeme i bydlet, a to přímo v domě s podloubím.

Organizační tým

Těší se na tebe Klub HB Zelený dům, Silvie a Tibor, tým NAOSTRO s Rusalkou, Tomáš.

Kontakt

Kontaktní osoba: Tibor
E-mail: zelenydum@brontosaurus.cz
Telefon: 775012157
Webová stránka: odkaz